Wizyta przedszkolaków

Dnia 7.02.2019r. odwiedziły naszą szkołę dzieci z grup zerowych z Przedszkola Nr 4, Przedszkola Nr 6 oraz z Przedszkola Niepublicznego „Tęczowa Akademia”. Uczniowie klas I i II już od rana pytali kiedy przyjdą ich młodsi koledzy i koleżanki z przedszkoli, do których jeszcze niedawno chodzili. Nasi mali goście przestraszeni, ale bardzo ciekawi wchodzili do klas.

Kiedy już usiedli w ławkach, poczuli się pewniej i strach szybko minął. Wychowawczynie klas opowiedziały dzieciom o szkole, jak wygląda lekcja, a starsi koledzy pokazali swoje zeszyty i książki. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, było ciekawie i bardzo wesoło. Na pamiątkę tego spotkania uczniowie klas I wręczyli kolegom  samodzielnie wykonane prezenty w zamian otrzymali słodkie cukierki.