GMINNE ELIMINACJE LUBUSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Już po raz kolejny we wtorek 18 lutego odbyły się gminne eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego realizowanego w ramach programu PRO ARTE. W tym roku naszą szkołę reprezentowało jedenaścioro uczestników: Matylda Cap, Szymon Bączkowski, Anna Karpińska, Oliwia Kowalska, Róża Słodowy, Nina Kawałek, Wiktoria Kędzierska, Amelia Zimowska, Alicja Figiel, Julia Skała i Joanna Gajewska.
Wszyscy nasi reprezentanci zaprezentowali się naprawdę rewelacyjnie, mimo że dla niektórych był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością.
Na szczególne uznanie Rady Artystycznej zasłużyły:
• w kategorii I-II : Oliwia Kowalska – laureatka
• w kategorii VI-VIII : Julia Skała – wyróżnienie
Alicja Figiel – wyróżnienie
Gratulujemy serdecznie wszystkim naszym uczestnikom, szczególnie mocno tym wyróżnionym przez Radę Artystyczną, a za Oliwię Kowalską, która w marcu będzie reprezentować nas w eliminacjach powiatowych, już dziś trzymamy mocno kciuki!