PISANKA WIELKANOCNA

Podczas zdalnie prowadzonych zajęć świetlice SP Nr 6 przygotowały na czas przed Wielkanocą konkurs plastyczny dla swoich podopiecznych. Jego tematem była „Pisanka wielkanocna”. Technika, forma – dowolne. Liczyła się  kreatywność młodych twórców i samodzielność wykonania pracy. Zaproszenie do udziału przesłane było drogą internetową – za pomocą Librusa. Nadsyłane prace od razu wychowawcy świetlic umieszczali na tablicy w internecie.
Świetliczaki miały trochę ponad tydzień na wymyślenie i wykonanie swoich prac. Ogłoszenie wyników nastąpiło 15.04.2020 r.
Dyplomy i nagrody ufundowane przez pana Dyrektora SP Nr 6 będą czekały na laureatów w szkole, na uroczyste zakończenie, które odbędzie się po powrocie uczniów z nauczania online do zajęć w budynku szkoły.

Laureatami zostali (wymienieni w kolejności alfabetycznej) : Adrianna kl Ib, Aleksander kl Ib, Hanna D. kl Ib, Julia kl Ib, Martyna kl IIa, Nadia kl IIIb,  Roksana kl IIa, Szymon kl Ib i Wiktoria kl IIIa

Dziękujemy naszym Świetliczakom za zaangażowanie, twórczą interpretację tematu i znalezienie czasu na udział w konkursie.

Wychowawcy świetlic

GALERIA ZDJĘĆ